Umów się na E-Konsultacje

Jak to zrobić? Wypełnij poniższy formularz oraz wpisz proponowaną datę konsultacji. Nasz lekarz odeślę zwrotnie na przesłany e-mail oraz numer telefonu link wraz z godziną E-konsultacji. W przypadku odwołania e-konsultacji prosimy o przesłanie wiadomości na adres ekonsultacja@przychodniemedyk.pl

  ** Powtarzane mogą być tylko leki, które uprzednio lekarz wpisuje pacjentowi do karty leków stosowanych stale. W trakcie videoporady ustal z lekarzem jakie leki, w jakich dawkach masz w swojej karcie. Jeśli stosujesz leki zlecone przez Specjalistę, zadbaj o to, żeby dostarczyć do Przychodni aktualne zaświadczenie o zaordynowanych lekach. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany o tym, że moje dane osobowe zbierane przez Przychodnię Medyk są przetwarzane w celach wynikających z art. 188 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych z dnia 27 sierpnia 2004 r. (Dz. U. Nr 210 poz. 2135 z późn. zm.), a także o obowiązku ich podania, prawie wglądu do tych danych i wnoszenia poprawek oraz o tym, że dane te będą udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy przepisów prawa.*

  Jak to działa w prostych krokach...

  Jak umówić się na e-konsultacje:

  1. Wypełnij formularz na stronie e-konsultacji podając adres e-mail i numer telefonu
  2. W formularzu zaznacz datę konsultacji z naszym lekarzem
  3. Nasz lekarz na podany adres e-mail lub tel prześlę link do e-konsultacji oraz dokładną datę i godzinę konsultacji
  4. O wybranej godzinie konsultacji jedynie co musisz zrobić to kliknąć w podany link który otrzymałeś/otrzymałaś w zwrotnej odpowiedzi na adres e-mail lub tel.
  5. E-Konsultacja działa na smartfonach w technologi android oraz iOS i jest dostępna na każde urządzenie mobilne z dostępem do internetu.
  6. E-Konsultację można również prowadzić na komputerach klasy pc oraz mac
  7. Do E-Konsultacji wymagane jest urządzenie z kamerą oraz mikrofonem
  8. W przypadku braku połączenia się przez pacjenta do 5 min po określonej godzinie pokój z e-konsultacją pozostanie zamknięty zalecamy połączenie do 2 min przed wyznaczoną godziną.
  E- recepta foto kopia

  Masz pytania? Napisz do nas!

  Jeżeli masz pytania napisz do naszego specjalisty który odpiszę na wszelkie pytania

  Napisz do nas

  Nasza Przychodnia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawową opiekę zdrowotną. Dzięki temu, po uprzednim wypełnieniu deklaracji wyboru lekarza, dla wszystkich ubezpieczonych w NFZ konsultacje z lekarzami rodzinnymi i pediatrami są bezpłatne.