Opieka Lekarza Rodzinnego

W ramach naszych przychodni Lekarze Rodzinni konsultują zarówno dzieci jak i dorosłych niezależnie od powodu konsultacji , współpracując z Lekarzami Specjalistami. Ponadto kierują pacjentów na badania diagnostyczne oraz do dalszego leczenia w placówkach specjalistycznych. Lekarz rodzinny w ramach NFZ kieruje na badania Obrazowe lub laboratoryjne z listy badań gwarantowanych w POZ. Nasze Placówki zapewniają fachową opiekę lekarzy rodzinnych, którzy zawsze z dużą empatią i zrozumieniem podchodzą do swoich pacjentów i służą im właściwą poradą medyczną.

Przychodnie Medyk świadczą podstawową opiekę zdrowotną
w ramach POZ

Przychodnie Rodzinne Medyk powstały z myślą o osobach dbających o zdrowie i ceniących jego wartość. Jest to miejsce, w którym najważniejszy jest Pacjent. Wykonujemy najwyższej jakości diagnostykę i leczenie, mamy holistyczne podejście do leczenia Pacjentów, zapewniamy kompleksową ofertę badań oraz opiekę lekarską . W ramach umowy z NFZ przyjmujemy deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry i pielęgniarki środowiskowej oraz Położnej środowiskowej. Naszą misją jest służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu nasi Lekarze, Pielęgniarki i personel administracji dokłada wszelkich starań aby wizyty w naszych przychodniach były przyjemnością.

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeżeli masz pytania napisz do naszego specjalisty który odpiszę na wszelkie pytania

Napisz do nas

Nasza Przychodnia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawową opiekę zdrowotną. Dzięki temu, po uprzednim wypełnieniu deklaracji wyboru lekarza, dla wszystkich ubezpieczonych w NFZ konsultacje z lekarzami rodzinnymi i pediatrami są bezpłatne.