Opieka Pediatryczna

W ramach naszych przychodni prowadzimy opiekę Pediatryczną dla naszych najmniejszych pacjentów. Zapewniamy w ramach leczenia Narodowego Funduszu Zdrowia konsultacje lekarskie dzieci, diagnostykę oraz leczenie chorób wieku dziecięcego. Ponadto zapewniamy naszym pacjentom dostęp do szczepień ochronnych które są realizowane w naszych placówkach natomiast dla dzieci zdrowych poprowadzone są bilanse zdrowia dziecka oraz oceny rozwoju fizycznego i psychoruchowego.

Przychodnie Medyk świadczą podstawową opiekę zdrowotną
w ramach POZ

Przychodnie Rodzinne Medyk powstały z myślą o osobach dbających o zdrowie i ceniących jego wartość. Jest to miejsce, w którym najważniejszy jest Pacjent. Wykonujemy najwyższej jakości diagnostykę i leczenie, mamy holistyczne podejście do leczenia Pacjentów, zapewniamy kompleksową ofertę badań oraz opiekę lekarską . W ramach umowy z NFZ przyjmujemy deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry i pielęgniarki środowiskowej oraz Położnej środowiskowej. Naszą misją jest służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu nasi Lekarze, Pielęgniarki i personel administracji dokłada wszelkich starań aby wizyty w naszych przychodniach były przyjemnością.

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeżeli masz pytania napisz do naszego specjalisty który odpiszę na wszelkie pytania

Napisz do nas

Nasza Przychodnia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawową opiekę zdrowotną. Dzięki temu, po uprzednim wypełnieniu deklaracji wyboru lekarza, dla wszystkich ubezpieczonych w NFZ konsultacje z lekarzami rodzinnymi i pediatrami są bezpłatne.