Przychodnie Rodzinne Medyk świadczą bezpłatnie usługi POZ

Wszystkie usługi medyczne i badania diagnostyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej są bezpłatne dla Pacjentów, którzy złożyli deklaracje wyboru lekarza i pielęgniarki w naszej placówce.

Deklaracje mogą Państwo pobrać ze strony DOKUMENTY DO POBRANIA. Oprócz możliwości wypełnienia deklaracji do lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej oraz Położnej Środowiskowej ONLINE przyjmujemy też deklaracje na miejscu w naszych przychodniach. Deklarację wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej oraz Położnej można złożyć osobiście po przedstawieniu dokumentu tożsamości na miejscu w naszych Przychodniach. W tym celu zapraszamy do rejestracji. Istnieje też możliwość złożenia deklaracji ONLINE poprzez Internetowe Konto Pacjenta. Pacjenci, którzy potrzebują pomocy lekarskiej po godzinach pracy przychodni proszeni są o kontakt z placówką nocnej i świątecznej opieki medycznej. Wykaz placówki w województwie zachodniopomorskim

Świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są realizowane przez lekarzy i pielęgniarki od poniedziałku do piątku w godz. od 18.00 do 08.00 dnia następnego w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godz. od 08.00 dnia danego do godz. 08.00 dnia następnego. Ponadto mogą Państwo skorzystać z uruchomionej przez NFZ teleplatformy medycznej dzwoniąc pod bezpłatny numer telefonu: 800 137 200 Poradnia lekarza rodzinnego

Rejestracja do lekarzy rodzinnych w Medyk Przychodnie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówek pod nr telefonu 720 813 888

MaciejŚwierzno

“Polecam w 100% fachowi lekarze, podejście do pacjenta jak do człowieka, w dzisiejszych czasach to bardzo ważne.”

JoannaŚwierzno

“Szybka pomoc, i skierowanie na badania lekarskie które otrzymałam bez żadnych problemów, naprawdę polecam Medyk Przychodnie”

KatarzynaGostyń

“Bardzo się cieszę że pojawiła się placówka Medyk w naszym mieście, szybka obsługa pacjenta i naprawdę profesjonalni lekarze naprawdę polecam”

PrzemekGostyń

“Od dłuższego czasu miałem bardzo złe objawy nikt nie był wstanie pomóc mi w diagnozie do pierwszej wizyty w Medyk Przychodnie, dziękuję Wam za pomoc i prawidłową diagnozę”

Masz pytania? Napisz do nas!

Jeżeli masz pytania napisz do naszego specjalisty który odpiszę na wszelkie pytania

Napisz do nas

Nasza Przychodnia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawową opiekę zdrowotną. Dzięki temu, po uprzednim wypełnieniu deklaracji wyboru lekarza, dla wszystkich ubezpieczonych w NFZ konsultacje z lekarzami rodzinnymi i pediatrami są bezpłatne.